Yükleniyor...

Kodak Portre 3D Printer Ve Filamentleri ÇıktıKodak, bu hafta, teknoloji çözümleri sağlayıcısı Smart International ile, profesyonel masaüstü 3B yazıcıların ve 3D baskı filamentinin eşlik eden yeni bir yelpazesini sunan 3B baskıda genişleme konusundaki bir anlaşmayı ilan etti .

Kodak Portre 3D yazıcı çift katlı ekstrüzyon makinesi ile donatılmış ve üreticilere, otomatik kalibrasyon, otomatik yatay baskı yatağı ve üretim sırasında 3D baskılarınızı izlemek ve kolaylıkla değiştirilebilen uçları izlemek için bir kamera ile birlikte 200 x 200 x 250 mm'lik bir üretim hacmi sunmaktadır . 

Diğer özellikler arasında otomatik püskürtme sileceği ve ikinci ekstrüzyon makinesinden opsiyonel olarak devam eden filament sonlu sensör yer alıyor.

           

Kodak Portre 3D Printer Ve Filamentleri Çıktı Kodak Portre 3D Printer Ve Filamentleri Çıktı Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 02, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal