Yükleniyor...

English

iPhone X Ekran Sorunu Hakkında AçıklamaYeni iPhone X sahipleri, soğuk havalarda cihazın ekranının çalışmadığını bildirdi. Reddit'teki bir konu Apple'ın yeni amiral gemisinin alıcıları tarafından bildiriliyor.

Yeni iPhone sahipleri soğuk havalarda ekranın tepki vermesi konusunda sorunlar yaşadılar, Apple şu anda konuya çözüm aradığını söyledi. Apple'a göre konu gelecekteki bir yazılım güncellemesinde çözülecektir. Aşağıdaki Apple'dan resmi bir açıklamayı görebilirsiniz.

"Soğuk bir çevrede hızlı bir değişim sonrasında iPhone X ekranının dokunmaya geçici olarak tepkisiz kalacağı durumların farkındayız. Birkaç saniye sonra ekran yine tamamen duyarlı hale gelecektir. Bu, gelecek olan bir yazılım güncellemesinde ele alınacak. "

Görünüşe göre bu sayı, soğuk havalarda sadece bazı ahizeleri etkilemektedir. Diğer sahipler cihazı benzer sıcaklıklarda kullandılar ve ekranla ilgili bir sorun yaşamadılar. Yazılım güncellemesinin ne zaman başlayacağına dair henüz bir ayrıntı yok.

Apple'ın iOS 11.2 yazılım güncellemesini yayınlayacak. Bu güncelleme geldiğinde ekranın düzeltilme olasılığı var. Daha fazla bilgi edinirsek sizi bilgilendireceğiz.

iPhone X Ekran Sorunu Hakkında Açıklama iPhone X Ekran Sorunu Hakkında Açıklama Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 10, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal