Yükleniyor...

iPhone X vs Samsung Galaxy S8 Dondurma Testi (Video)Geçtiğimiz hafta, yeni iPhone X'in farklı videolarını gördük. Bunların arasında düşme testleri , su testleri ve hatta bazı darbe testleri de vardı. Artık Apple'ın yeni iPhone'unun daha zorlu bir testi var. 

Videoda Samsung Galaxy S8'de aşırı derecede dondurulmuş bir testte alınan yeni iPhone X'i göreceğiz. Her iki cihazda suyun altına batırılmış ve gece boyunca dondurucuya yerleştirilmiştir. Hangisinin daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorsunuz?

       

Videodan da görebildiğimiz gibi iPhone X kapanmadı, ancak bazı özellikler , örneğin Face ID çalışmıyordu. Ayrıca, OLED ekranında bir sorun varmış gibi görünüyor. Samsung Galaxy S8'in donma testinde yeni iPhone'dan daha iyi performans sergilediği anlaşılıyor.

Açıkçası, bu aşırı bir test ve evde denememeniz gereken bir şey çünkü bu videoda da görüldüğü gibi cihazınızı tamamen bozuyor.


iPhone X vs Samsung Galaxy S8 Dondurma Testi (Video) iPhone X vs Samsung Galaxy S8 Dondurma Testi (Video) Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 08, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal