Yükleniyor...

English

HTC Yeni Amiral Gemisi Akıllı Telefonu DuyurduHTC , Perşembe günü U11 Plus adlı yeni amiral gemisini resmen duyurdu . Adından da anlaşılacağı üzere cihaz, şirketin bu yılın başlarında piyasaya çıkan U11'in sürümünün devamı.

Cihaz dün neredeyse tamamen sızdırılmıştı ve bilgi doğru gibi görünüyor.

Standart U11'e göre büyük bir değişiklik boyut gibi gözüküyor: Ekran 5,5 inçten 6 inç olarak piyasada

HTC, çerçeveleri aşağıya çekmeyi başardı, bu nedenle boyutlar sadece biraz daha büyük olarak ayarlanacak.Batarya olarak 3930mAh % 31 daha büyük bir batarya, olarak geliyor. Ekran olarak, 2880x1440 çözünür kullanılıyor.
Yonga üzerindeki sistem hala Qualcomm'un Snapdragon 835'ini kullanıyor, ancak RAM 6GB'a kadar (128GB depolama alanıyla, 4GB / 64GB seçenek hala mevcut) bir artış sağlamıştır.

HTC, IP67'den IP68 sertifikasına geçen telefonun su direncini de geliştirdi. Öte yandan kameralar aynı kalırken, parmak izi okuyucusu, daha geniş ekranı barındıracak şekilde arka yüzeye eklendi.

Telefon yalnızca İngiltere'de ve Avrupa'daki diğer ülkelerde satışa sunulacak, ancak ABD'de olmayacak, "Seramik Siyah" renkte (gerçek seramikten yapılmış değildir) renkte mevcut olacak.

          

HTC Yeni Amiral Gemisi Akıllı Telefonu Duyurdu HTC Yeni Amiral Gemisi Akıllı Telefonu Duyurdu Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 02, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal