Yükleniyor...

English

Dünyanın Dört Bir Yanından IPhone X FotoğraflarıIPhone X artık piyasada. Apple yeni akıllı telefonunu dünyanın çeşitli ülkelerinde açtı. Yeni IPhone X çeşitli ülkelerdeki birçok Apple mağazasında büyük kuyruklarla popüler oldu.

Apple şimdi yeni iPhone X'lerini dünyanın çeşitli yerlerinden gelen fotoğrafları yayınladı. Cihaz ilk olarak Avustralya'da satışa çıktı ve ayrıca Japonya, Singapur, Çin, Dubai, Londra ve daha birçok ülkede kullanıma sunuldu.

Yeni iPhone çok popüler gibi görünüyor, cihazın satış süresi artıyor ve bugün satışa çıkmasına karşın satışlar artıyor. Apple dün kâr raporunu açıkladı ve yeni iPhone'un gelecek günlerde yüksek kazançlar sağlayacağı söyleniyor.Dünyanın Dört Bir Yanından IPhone X Fotoğrafları Dünyanın Dört Bir Yanından IPhone X Fotoğrafları Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 03, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal