Yükleniyor...

Apple Pay, Face ID ile iphone X'de Nasıl Çalışır?Apple iPhone X, Face ID yüz tanıma teknolojisi ile birlikte geldi; bu, cihazın kilidini açmak için ve ayrıca Apple Pay için bunu kullanabilirsiniz. Önceki iPhone'larda Apple Pay için Touch ID kullanılmışdı, ama yeni Face ID biraz farklı çalışıyor.

Aşağıda ki videoda Face ID'nin nasıl çalıştığını görebilirsiniz. 

Videodan da görebileceğiniz gibi, Face ID, yeni iPhone X'de kurulumu kolay görünüyor. Mağazalarda kullanmanın yanı sıra web'de ve bazı uygulamalarda çevrimiçi ödemelerde de kullanılabilir.

Apple ayrıca iOS 11.2 yazılım güncellemesiyle Apple Pay'a yeni bir özellik getirecektir. Yakında Apple Pay Cash'i kullanarak ailenize ve arkadaşlarınıza para gönderebilirsiniz . Ardından, parayı kendi banka hesabına çekebilir veya Apple Pay ile kullanmak için iPhone'da kalabilirler.

Apple son zamanlarda iOS 11.2'nin dördüncü beta sürümünü çıkardı; yazılımın son sürümünün bu ay herkesin kullanımına sunulmasını bekliyoruz. Güncellenme zamanı geldiğinde sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Apple Pay, Face ID ile iphone X'de Nasıl Çalışır? Apple Pay, Face ID ile iphone X'de Nasıl Çalışır? Reviewed by Yakup Topcu on 11/22/2017 12:50:00 ÖÖ Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal