Yükleniyor...

Apple, macOS High Sierra 10.13.2 Beta 4'ü piyasaya sürdüApple, yeni macOS High Sierra 10.13.2 Beta sürümünü piyasaya sürdü ve yazılım artık hem geliştiriciler hem de genel beta test programının üyeleri tarafından indirilebiliyor.

MacOS High Sierra 10.13.2 Beta artık Apple'ın geliştirici merkezinden ve ayrıca kayıtlı cihazlar için indirilebilir. Ayrıca, Apple'ın genel beta test programına kaydolduysanız, indirilebilirsiniz.

Yazılım, Apple'ın Mac bilgisayar serisine bazı yeni özellikler getirecek, ayrıca bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi ile birlikte geliyor. Apple'ın bu yeni sürümü MacOS'u bu ay yayınlamasını bekliyoruz.

Ayrıca, iOS 11.2 yazılım güncellemesini bu ay görmeyi umuyoruz; Yazılım güncellemesini aldığımız zaman sizleri bilgilendireceğiz.

Apple, macOS High Sierra 10.13.2 Beta 4'ü piyasaya sürdü Apple, macOS High Sierra 10.13.2 Beta 4'ü piyasaya sürdü Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 22, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal