Yükleniyor...

Apple Iphone X'i Tüm Dünyaya Yaymaya Başladı. İşte Türkiye Tarihi


Apple, yeni amiral gemisi akıllı telefonunu daha fazla ülkeye yaydığını açıkladı . IPhone X, Avrupa, Asya ve Ortadoğu'da olmak üzere 13 ülkeye geliyor. Apple, 24 Kasım Cuma günü yeni akıllı telefonlarını tüm dünyaya yayıyor.

Bu ayın ilerleyen zamanlarında Arnavutluk, Bosna, Kamboçya, Kosova, Makao, Makedonya, Malezya, Karadağ, Sırbistan, Güney Afrika, Güney Kore, Tayland ve Türkiye'ye geliyor ve 24 Kasım'da satışa sunulacak.

Cihaz şu anda Apple'ın perakende satış mağazasında satılıyor.

Bu hafta başlarında yeni iPhone X'in bugüne kadarki Apple'ın en popüler cihazı olduğunu duyduk.

Apple yeni iPhone'larını daha fazla ülkeye genişletirken, şirket cihazın satışlarını daha da artırabilecek. Bu, Apple'ın en popüler iPhone'u haline gelecek gibi görünüyor.

Apple'ın 10. yıla özel ürettiği iPhone X 64 GB modeli Türkiye'de Apple Store'da 6099 liraya satılacak.

iPhone X 256 GB modeli ise 6899 liraya satışa sunuldu.

Apple Iphone X'i Tüm Dünyaya Yaymaya Başladı. İşte Türkiye Tarihi Apple Iphone X'i Tüm Dünyaya Yaymaya Başladı. İşte Türkiye Tarihi Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 08, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal