Yükleniyor...

English

Apple Artırılmış Gerçeklik Kulaklık Seti, 2020'de Geliyor


Apple'ın gerçeklik için büyük planları var, şirketin CEO'su Tim Cook bunun hakkında konuştu. Yeni bir rapora göre Apple , 2020'de yeni bir gerçeklik kulaklık seti çıkartacak ve görünüşte rOS olarak adlandırılacak bazı yeni yazılımlar gelecektir.

Haber, Apple'ın 2019 yılına kadar teknolojiyi hazırlamayı umduğunu ortaya koyan Bloomberg Mark Gurman'ın bir raporundan geliyor. Apple'ın en yeni iPhone'u ve en yeni OS'si olan iOS 11 zaten bazı AR özellikleriyle geliyor .

Apple görünüşe göre AR kulaklık setini şu anda mevcut olanlara göre farklı çıkaracak . Apple cihazı akıllı telefon veya başka bir cihaz olmadan tek başına çalışabilir. Görünüşe göre kendi ekranına sahip olacak ve kendi işlemcisine sahip olacak. Cihaz, Apple'ın rOS dediği yeni bir işletim sistemi ile gelecektir.

Artırılmış gerçeklik sanal gerçeklikten farklıdır , sizi başka bir dünyaya götürmek yerine gerçek dünyaya nesne ekler. Şirketin açık bir şekilde teknoloji ile ilgili bazı önemli planları var ve Apple'ın yeni AR kulaklık setini piyasaya çıkarmadan önce AR özelliklerini gelecekteki IOS sürümlerinde ilerletmesini bekliyoruz.

Apple Artırılmış Gerçeklik Kulaklık Seti, 2020'de Geliyor Apple Artırılmış Gerçeklik Kulaklık Seti, 2020'de Geliyor Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 09, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal