970x250 Adsense

Yeni Yazar...


Merhaba İsmi Tekno okurları, ben deniz yeni Web yazarınız Görkem. Kısaca kendimi tanıtayım; 15 yaşındayım, elektronik öğrenmeye 2013'te başladım, yaklaşık 1 sene sonra yani sene 2014'te Arduino Uno ile tanıştım, Arduino ile tanışmamdan bu yana C# yazılım dili kullanıyorum. Pekala, kendimi kısaca tanıttığıma göre İsmi Tekno sayfasındaki hedefimden ve nasıl katkı sağlayamayı düşündüğümden bahsetmezsem olmaz;


Temel hedefim, burada elektronik, teknoloji vb. haberler paylaşarak ülkemizde bilinçli teknoloji kullanıcı sayısını arttırmak yani gerek yazılımsal gerek elektroniksel alanda kendilerini geliştirmelerini sağlamak, elektroniği düşündükleri kadar zor olmadığını, isteyen herkesin elektronik alanında gelişebileceğini, "Ben yapamam","Sen biliyorsun sana kolay" gibi düşüncelerini yıkarak kendilerine öz güven kazandırmak. Unutmayın öğrenmenin yaşı yoktur, öğrenmek isteyene her şey kolay. Öğrenmeye nereden başladığınızın bir önemi yok, azim ve istekle en karmaşık devreleri, yazılımları bile çözebilirsiniz.

Yazıyı Albert Einstein'ın bir sözüyle bitirmek istiyorum; "İnsanı ayakta tutan iskeIet ve kas sistemi değiI, prensipIeri ve inançIarıdır." Her zaman "Ben yapabilirim, ben başarabilirim" deyin ve buna inanın.

Esenle kalın dostlar

Alttaki bağlantıdan İsmi Tekno İnstagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın

Yeni Yazar... Yeni Yazar... Reviewed by Görkem Kölsün on Kasım 01, 2017 Rating: 5

2 yorum

İsmiTekno Sosyal