Yükleniyor...

English

Windows 10'a Anti-Ransomware Özelliği GeliyorŞifreleme, bir akıllı telefonda veya bulutta saklansa da, kişisel bilgilerimizin güvenliğini sağlar. Ama internetten bir virüs yerseniz bu virüsler gününüzü mahvedebilir. Bu pis kod bitleri bilgisayarınızı kilitleyip dosyalarınızı şifreler. ve sizden para isteyerek bunu açabileceğinizi söyler. Ransomware saldırıları son yıllarda ve hedef Windows makinelerinin çoğunda yaygınlaştı . Microsoft, Ransom yazılımının Windows 10 kullanıcılarından zorla para almasını önlemenin bir yolunun olduğunu düşünüyor ve buna Kontrollü Klasör Erişimi deniyor.

Bu güncelleme, Karma Gerçeklik, gelişmiş bir Fotoğraf uygulaması, Cortana için sesli aktivasyon vb. Gibi daha yaygın olarak tanıtılan özelliklere sahip. Güncelleştirmeyi yüklediğinizde, Kontrollü Klasör Erişimi de gelecek. Windows'un geçmiş sürümlerinde, yüklediğiniz herhangi bir uygulama verilerinize erişebilir, ancak bu Kontrollü Klasör Erişimi ile ortadan kalkar .
Windows 10'a Anti-Ransomware Özelliği Geliyor Windows 10'a Anti-Ransomware Özelliği Geliyor Reviewed by Yakup Topcu on Ekim 29, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal