Yükleniyor...

Samsung Galaxy J5 Prime, İlk Android 7.0 Nougat güncellemesini Aldı

Samsung Galaxy J5 Prime, İlk Android 7.0 Nougat güncellemesini Aldı
Samsung Galaxy J5 Prime, Hindistan'da Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başladığını bildirdi. Akıllı telefonun daha büyük boyut varyantı olan Galaxy J7 Prime, güncellemeyi yaklaşık bir ay önce almaya başlamış durumda. Güncelleme 1066,76 MB boyutundadır ve bu nedenle WiFi bağlantısında indirmenizi öneririz.

J5 Prime'da güncelleme internet bağlıysa otomatik olarak güncelleme bildirimi gelecektir. Eğer herhangi bir bildirim almaz iseniz, Ayarlar> telefon hakkında> Sistem güncellemeleri kısmından kontrol edebilirsiniz.

Güncelleme bildirimini almış olanlar için bildirimde verilen indirme düğmesine basın. Yeniden Başlat ve Yükle düğmesine basın. Telefon yeniden başlatılacak ve güncelleme otomatik olarak yüklenecektir.

Android Nougat 7.0 güncellemesi, her iki telefona da bölünmüş ekran modu, hızlı geçiş, UI tuner, gelişmiş bildirimler ve uygulama bildirimlerine kolay erişim gibi özellikleri verecektir. Samsung'un Android Nougat güncellemesini almayı umduğu diğer cihazlar arasında Galaxy J5 (2016), Galaxy Tab A 8.0 ve Galaxy Tab A9 bulunuyor. Bu cihazlar, Android 7.1.1 Nougat'ın Geekbench gibi birkaç ölçüt web sitesinde çalıştırıldığı tespit edildi. , GFXBench ve Wi-Fi Alliance. Galaxy C5, Galaxy C7 ve Galaxy C7 Pro gibi C serisi telefonların kısa bir süre içinde Android Nougat güncellemesi alması bekleniyor.  Samsung Galaxy J5 Prime, İlk Android 7.0 Nougat güncellemesini Aldı Samsung Galaxy J5 Prime, İlk Android 7.0 Nougat güncellemesini Aldı Reviewed by Yakup Topcu on Ekim 07, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal