Yükleniyor...

English

İngiltere Öğrencilerinden Kendinden Dengeli Robot T-BOTSİngiltere'deki Oxfordshire'da bulunan bir öğrenci ilham verici kendinden dengeli robot kitleri hazırladı.

Nisan 2018'de gerçekleşmesi beklenen satış ücreti 59 Dolar ( Yaklaşık 219 TL) olan T-BOTS Balancing Robots hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyebilirsiniz.Proje ile ilgili açıklama ise şu şekilde;


T-BOTS eğimi tam olarak ölçmek için tek bir çipte bir ivmeölçer ve jiroskop kombinasyonu kullanıyor. Bu robotun dengesini korumak için gerekli motor dengesini hesaplamak için kullanılır. T-BOT, gözler için bir ultrasonic mesafe ölçüm modülüne sahiptir ve kullanıcıya, robotların kendi çevreleri ya da birbirleriyle etkileşim kurmak için algoritmalar yazması için olanak sağlar. Bluetooth modülü, akıllı telefonunuzu veya PC'nizi kullanarak robotu kontrol etmenizi sağlar.
Yazılım, IEEE SPECTRUM'a göre,  şirketler tarafından en çok talep edilen bilgisayar dili olan C / C ++ ile yazılmıştır. Yazılımı, indirmek, değiştirmek veya tamamen yeniden yazmak tamamen ücretsizdir. Kampanya başarılı olursa, kodunuzu toplulukla paylaşmanız için bir forum oluşturacağız. 

İngiltere Öğrencilerinden Kendinden Dengeli Robot T-BOTS İngiltere Öğrencilerinden Kendinden Dengeli Robot T-BOTS Reviewed by Yakup Topcu on Ekim 04, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal