Yükleniyor...

Google Pixelbook Hakkında Herşey

Yeni chromebook

Google , San Francisco'daki 4 Ekim'de Google Pixel 2 etkinliği sırasında yepyeni bir dizüstü bilgisayar tanıttı. Buna Google Pixelbook diyebiliriz ama fiyat olarak biraz fazla olacağını da söylemekte fayda var.

Sorular ve cevapları

Google Pixelbook nedir? 
Google'ın amiral gemisi Chromebook

Google Pixelbook ne zaman dışarı çıkıyor?  
31 Ekim 2017

Google Pixelbook'un maliyeti nedir? 
999 - 1.649 $ veya £ 1.199 - £ 1.699 (henüz Türkiye fiyatı yok)


Google Pixelbook'un fiyatı ve yayın tarihi

Pixelbook'un ön siparişleri bugün açık ama piyasaya çıkış tarihi 15 Kasım'a kadar olmayacak. Pixelbook için geleneksel olarak uygun fiyatlı Chromebook fiyatlarının olmasını bekliyorsanız, bu açıdan hayal kırıklığına uğramanız doğal birşey.

Pixelbook, bir Apple MacBook veya Microsoft Dizüstü bilgisayarı kadar pahalı hale getirerek, 999 $ 'dan veya 1,199 £' dan başlıyor . Google, en yeni Chrome OS ürününü yüksek performanslı bir Chromebook olarak nitelendiriyor ve özellikler bunu destekliyor. Bu fiyat noktasında 128GB SSD depolama alanına sahip, 7. nesil Intel Core i5 tabanlı model elde ediyorsunuz.

En yüksek konfigürasyonunda Pixelbook, 512GB SSD depolama alanına sahip bir Intel Core i7 modeli için 1,649 dolar veya 1,699 £ aralığında olacak.

eğer Pixelbook Kalemi isterseniz, kalem 99 $ veya 99 £ ekstra ücretle alınabilir

Google Pixelbook Hakkında Herşey Google Pixelbook Hakkında Herşey Reviewed by Yakup Topcu on 10/04/2017 10:57:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal