Yükleniyor...

English

Çocuklar İçin Drone Kodlama Servisi
Çocuğunuz Minecraft, Cs:Go ve ünlü oyunları ile tamamen ilgileniyor ve bu teknolojiye  bağlı olmasına rağmen kodlama gibi şeyler ile ilgilenmiyor mu?Oğlunuza bu harika teknolojiyi tanıtırken, daha sonraki hayatında neyin vazgeçilmez bir araç olabileceğini öğrenmeye teşvik edince, özellikle de dünya giderek kodlamaya daha fazla ihtiyaç haline geldiğinde bunların değerini bilmeye başlıyoruz. 

Tynker devreye giriyor 2012'de kurulan Tynker, Çocuklara temel ve eğlenceli kodlar vererek çocukları güçlendirmeye ve yeni nesil kodlayıcılar yetiştirmeye odaklanıyor. 60 binden fazla yabancı okul Tynker'ı sınıfta yedi yaşındaki yazılım geliştiricileri için kullanıyor. Başlangıçta aynı temel ilkeleri kullanan daha karmaşık programlama dillerine ve sistemlere geçebilecekleri ideal bir başlangıç ​​noktası sunuyor .Mini drone, maksimum potansiyel
Ortaklık yapan iki şirket, sadece 18 aylık online kodlama derslerine, 350'den fazla bulmaca oyununa ve 100'ün üzerinde kodlama eğitimine erişim sağlayan altı aylık bir Tynker aboneliği değil, aynı zamanda bir Parrot Mambo minidrone'u içeren özel bir paketi oluşturmak için güçlerini birleştirdi. kodlamanın temellerini öğretmek için Tynker'in yazılımı ile birlikte kullanılıyor - buradaki temel fark, çocuklar, droneların eylemlerinde el işlerinin, teknik becerilerinin etkilerini gerçekten görebiliyor olmaları.

Tynker'in kodlama dili, hareket ve eylem dizileri oluşturmak için blokları bir araya getirmenin yanı sıra çocukların metin satırlarına veya satırlarına yazarken de kodun nasıl işlediğini ve nasıl bir araya geldiğini anlamış olur. Bu sistemi kullanarak, kolaylıkla, yapı blok tarzı arayüzü kullanarak, işlemleri değiştirebilir, çalışmayanları kaldırabilir veya yeni diziler ekleyebilirler.
Çocuklar İçin Drone Kodlama Servisi Çocuklar İçin Drone Kodlama Servisi Reviewed by Yakup Topcu on Ekim 15, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal