Yükleniyor...

Adobe'den Premiere Pro'ya Muhteşem Güncelleme!

vr güncellemesi
Adobe Vr Güncelleme paketi

Adobe bugün, Adobe Premiere Pro video düzenleme uygulamasına yeni bir güncelleştirme yayınladı ve şu anda bir VR düzenleme ara birimi içeren Project CloverVR geliştirmesini getirdi.

Adobe, geçen sene önizlemesini gerçekleştirdikten sonra bugün Las Vegas'ta gerçekleşen Adobe MAX yaratıcılık konferansında bu yeni özelliği sundu.

Project CloverVR, Premiere Pro'da yer alan Gizli Ortamlar özelliği setinin bir parçası olarak en yeni Creative Cloud sürümüne entegre edildi ve Road To VR web sitesine göre. Project CloverVR, Adobe tarafından 'Sneaks' oturumunun bir parçası olarak gösterilen on bir deneysel teknolojiden biriydi. Son yıllardaki olaylardan daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.            

Adobe'den Premiere Pro'ya Muhteşem Güncelleme! Adobe'den Premiere Pro'ya Muhteşem Güncelleme! Reviewed by Yakup Topcu on Ekim 18, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal