Yükleniyor...

Yeni Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayarı Duyuruldu!

Yeni Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayar


Akıllı telefon üretmesinin yanı sıra Xiaomi, bugünkü basın toplantısında Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayarı piyasaya çıkaracağını duyurdu. Yeni Xiaomi Mi Dizüstü Pro, Intel çekirdekli i7 işlemci ile birlikte gelecek ve dizüstü bilgisayar 16GB'a kadar RAM desteği sağlayacak

Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayarı 15.6 inç ekrana ve cihazın NVIDIA GeForce MX150 grafiklerine sahip olmasıyla birlikte dizüstü bilgisayar aynı zamanda tam metal bir muhafaza ve toplam yedi Port girişi ile geliyor.

Xiaomi Mi Notebook Pro'nun diğer özellikleri arasında dizüstü bilgisayarların dokunmatik yüzeylerine yerleştirilmiş bir parmak izi algılayıcısı bulunmaktadır.

Yeni Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayarı Duyuruldu! Yeni Xiaomi Mi Dizüstü Bilgisayarı Duyuruldu! Reviewed by Yakup Topcu on 9/11/2017 07:02:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal