Yükleniyor...

English

Yeni Samsung Galaxy Tab A 8 inç Duyuruldu!Yeni Samsung Galaxy Tab A 2017 8 inçlik tablet söylentileri doğrulandı.Yeni 2017 Galaxy Tab A Android 7.1 Nuga ile geliyor.

8 inçlik Samsung Galaxy Tab A, 8 inç TFT ekrana sahip ve tablet dört çekirdekli işlemci ile güçlendirilmiş ve 2GB RAM ile birlikte geliyor. Ayrıca 16GB'lık bir depolama alanı bulunmakta ve ekstra bir depolama alanına ihtiyaç duyarsanız, genişletme için bir microSD kart yuvası mevcuttur.

Yeni Samsung Galaxy Tab A, 5000 mAh batarya ile donatılmış ve Samsung, bunun WiFi veya LTE üzerinden yaklaşık 15 saatlik İnternet kullanımı sağlayacağını söylüyor. Tablet WiFi, Bluetooth 4.2, WiFi Direct, 3.5mm kulaklık girişi ve microUSB 2.0 portu ile geliyor.

Tabletin ön ve arka kamerası mevcut, cihazın ön kamerası, beş megapiksel bir kameraya sahip. Cihazın arkasında af / 1.9 açıklık, bir LED flaş, HDR Pro modu ve 1080p'de Full HD video kaydetme özelliği olan 8 megapiksel bir kamera var.

Yeni 2017 8 inç Samsung Galaxy Tab A, Vietnam'da 285 Dolar karşılığında perakende satış yapacak. Tabletin diğer ülkelerde ne zaman piyasaya çıkacağına dair henüz bir ayrıntı yok. ABD'ye ya da Avrupa'ya ne zaman geleceği konusunda bazı detaylar öğrenir öğrenmez, ismitekno.com size duyuracaktır. Takipte kalın.

Yeni Samsung Galaxy Tab A 8 inç Duyuruldu! Yeni Samsung Galaxy Tab A 8 inç Duyuruldu! Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 10, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

2 yorum

  1. 5000 mAh batarya ile donatılmış ve Samsung, bunun WiFi veya LTE üzerinden yaklaşık 15 saatlik İnternet kullanımı sağlayacağını söylüyor. ... bu bilgi doğruysa ki kesin doğrudur, inanılmaz.. Öte yandan 300 doların altında fiyat etiketi olayı da süpermiş..

    YanıtlaSil
  2. Yeni nesil tabletler için özellikleri biraz düşük kalmış gibi özellikle ram'i. Birde samsungun tabletlerinde genelde video kaliteri çok kötü oluyo acaba bunda yazıldığı gibi 1080 p performansı verebiliyor mu

    YanıtlaSil

İsmiTekno Sosyal