Yükleniyor...

English

Sanal Telefon Numarası Servisleri Whatsapp (Amerika, İngiltere vb.)
 Sanal telefon numarası ile sms gönderebileceğinizi biliyormuydunuz? İşte, size 2016 ve 2017 için sanal numara almak için size bir rehber.  Bu numaraları Whatsapp'da da kullanabilirsiniz. WhatsApp , dünyadaki en iyi anında mesajlaşma uygulamasıdır , başkalarıyla ücretsiz olarak bağlantıya geçmek için önemli bir uygulamadır. O halde bu servislere bir göz atalım. 😏


Telefon numarası isteyen servislerde kendi numaranızı vermek istemiyorsanız vereceğimiz linkteki numaraları kullanabilirsiniz. Geçici telefon numarasını kullanarak cep telefonu numaranızı gizleyebilir ve kendinizi güvende tutabilirsiniz. 

Bu yazıyı da okuyunuz: TextNow İle Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?

1. SMS Receive FreeBu servis tam size göre (online sms alıcısı). ABD, İngiltere, CA'dan 25'den fazla telefon numarası sunan bu servis ücretsiz olarak sunuluyor. Her 21 günde bir yeni telefon numaralarını güncelliyorlar. Whatsapp doğrulaması için bu sahte numaraların herhangi birini kullanabilirsiniz .

Ziyaret: https://smsreceivefree.com 


2. HushedKendi sanal telefon numaranızı almak için Google Play ile Uygulama İçi satın alma yoluyla ödeme yapmanız gerekecek. En iyi çözüm.

3. TextNowTextnow ile sizde +1 Amerika numarası alabilirsiniz.


Fonyou ile WhatsApp Hesabı Oluşturun

Yukarıdaki tüm adımları tamamladıktan sonra, sanal numara ile WhatsApp hesabını oluşturabilmeye çok daha yakınız .
 Adım: 1  Aşağıdaki bağlantıdan fonyou uygulamasını indirin ve yükleyin.


 Adım: 2  Uygulamayı açın, bir hesap kaydetmek için fonyou ile zamana ihtiyacınız var. E-posta, ülke, Eyalet, Zip gibi bazı bilgileri doldurmamız gerekiyor. Şartlar ve koşulları kabul et ve son olarak Devam düğmesini tıklayın.


 Adım: 3 Artık hesabınıza girebileceksiniz, daha sonra mesaj yeni siteniz olup olmadığınızı soracak.

 Adım: 4  Bir sonraki sayfada Arama Alma ve mesajlar  seçeneğini bulacaksınız, sonra whatsapp'da ücretsiz sanal telefon numarası ile whatsapp oluşturabilir ve sanal numara ile whatsapp'ı doğrulayabilir , alternatif bir "Ücretsiz sanal telefon numarası" alabiliriz.


Sanal Telefon Numarası Servisleri Whatsapp (Amerika, İngiltere vb.) Sanal Telefon Numarası Servisleri Whatsapp (Amerika, İngiltere vb.) Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 10, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

1 yorum

  1. Geçici telefon numarası servisleri zaman zaman ihtiyacımız olabilecek servisler. Teşekkürler paylaşım için...

    YanıtlaSil

İsmiTekno Sosyal