Kapat

Sanal Telefon Numarası Servisleri Whatsapp (Amerika, İngiltere vb.)

Anasayfa
Nasıl Yapılır? Sanal Telefon Numarası Servisleri Whatsapp (Amerika, İngiltere vb.)

Sanal telefon numarası ile Sms gönderebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte, size 2018 ve 2019 için sanal telefon numarası almak için bir rehber. Bu numaraları Whatsapp’da da kullanabilirsiniz. WhatsApp , dünyadaki en iyi anında mesajlaşma uygulamasıdır , başkalarıyla ücretsiz olarak bağlantıya geçmek için önemli bir uygulamadır. O halde bu servislere bir göz atalım. 😏

Telefon numarası isteyen servislerde kendi numaranızı vermek istemiyorsanız vereceğimiz linkteki numaraları kullanabilirsiniz. Geçici telefon numarasını kullanarak cep telefonu numaranızı gizleyebilir ve kendinizi güvende tutabilirsiniz.

Bu yazıyı da okuyunuz: TextNow İle Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?

1. SMS Receive Free

Bu servis tam size göre. ABD, İngiltere ve Kanada dahil olmak üzere 25’den fazla telefon numarası sunan bu servis ücretsiz olarak sunuluyor. Her 21 günde bir yeni telefon numaralarını güncelliyorlar.

2.Hushed

Kendi sanal telefon numaranızı almak için Google Play ile Uygulama İçi satın alma yoluyla ödeme yapmanız gerekecek. Çok kullanışlı bir uygulama ancak ücretli.

3.Textnow

 

Textnow ile siz de ücretsiz +1 Amerikan telefon numaranızı alabilirsiniz.

 

Fonyou ile WhatsApp Hesabı Oluşturun

Yukarıdaki tüm adımları tamamladıktan sonra, sanal numara ile WhatsApp hesabını oluşturabilmeye çok daha yakınız .

Adım 1: Aşağıdaki bağlantıdan fonyou uygulamasını indirin ve yükleyin.

Adım 2:  Uygulamayı açın, bir hesap oluşturun. E-posta, ülke, Eyalet, Zip gibi bazı bilgileri doldurmamız gerekiyor. Şartlar ve koşulları kabul et ve son olarak Devam düğmesini tıklayın.

Adım 3: Artık hesabınıza girebileceksiniz, daha sonra mesaj yeni siteniz olup olmadığınızı soracak.Adım 4:  Bir sonraki sayfada Arama Alma ve mesajlar  seçeneğini bulacaksınız, sonra Whatsapp’da ücretsiz sanal telefon numarası ile Whatsapp oluşturabilir ve sanal numara ile Whatsapp’ı doğrulayabilir , alternatif bir “Ücretsiz sanal telefon numarası” alabiliriz.

“Sanal Telefon Numarası Servisleri Whatsapp (Amerika, İngiltere vb.)” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir