970x250 Adsense

Ücretli Kanalları Ücretsiz Bir Şekilde İzlemek İçin PlaysturkTV Apk SizlerlePlaysturkTV 

(Medya'daki Özgürlük)

v4.0.1 

Açıklama


PlayaturkTV uygulaması ile eğlence dolu Medya dünyası her zaman sizinle. 10’un üzerinde canlı kanal, binin üzerinde film, heyecanla takip edilen yerli-yabancı diziler ve fazlası PlaysturkTV uygulamasında sizi bekliyor. İster evde, ister yolda ya da seyahatte; Playsturk ne zaman isterseniz, istediğiniz yerde sizinle. Playsturk üyelik paketi içermez. En popüler programlardan oluşan içerikleri hiçbir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletinizden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, Kodeks destekleyen AndroidOS cihazınızdan izlemek.

Destekli Cihazlar; Kodeks Destekli Cihazlar
Platform; Android OS
Sürüm; v4.0.1
Geliştirici; Nadir Mor, Eray Çakır
İletişim; playsturk@tvstar.com
Yasal Uyarı; PlaysturkTV uygulamasında kesinlikle yasalara aykırı olarak hiçbir eylem gerçekleştirilmemektedir. Yayınlar; iddaa listesinde ve sitelerinde yer alan maçları kapsamaktadır. Sitede bulunan maç, film, dizi, belgesel yayınlarının hiçbiri kendi sunucumuz üzerinde barındırılmamaktadır. Yayın kodları justin.tv, batmanstream, livetv.ru gibi platformlardan alınmaktadır.

Ücretli Kanalları Ücretsiz Bir Şekilde İzlemek İçin PlaysturkTV Apk Sizlerle Ücretli Kanalları Ücretsiz Bir Şekilde İzlemek İçin PlaysturkTV Apk Sizlerle Reviewed by Nadir Mor on Eylül 15, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal