Yükleniyor...

English

Özel Radeon RX Vega Grafik Kartları Gelecek Ay Çıkacak mı?

Radeon vega
AMD'nin Radeon RX Vega 64 grafik kartının resmi olarak piyasaya sürmesine az kaldı. Özel tasarlanmış Radeon RX Vega kartlarının önümüzdeki ayın ortasında Ekim 2017'de piyasaya çıkacağı hakkında haberler var. Hardware.fr web sitesinde bir donanım raporu bunu doğrulamaktadır.

Kartlar, henüz özel olarak tasarlanmış olup RX Vega 64 ve RX Vega 56 grafik kartlarını ROG Strix serisi altında Ağustos ayında piyasaya sürülerek Asus'un beğenisine sunuldu ancak henüz yayın tarihi hakkında resmi bir duyuru yapılmadı.

Özel AMD Radeon RX Vega ekran kartları piyasaya çıktığında sizi her zaman olduğu gibi güncel tutacağız. Ama şu an mevcut stok Radeon RX Vega hakkında tam bilgi edinmek istiyorsanız AMD'nin resmi web sitesine bir göz atabilirsiniz. 

Özel Radeon RX Vega Grafik Kartları Gelecek Ay Çıkacak mı? Özel Radeon RX Vega Grafik Kartları Gelecek Ay Çıkacak mı? Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 20, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal