Yükleniyor...

English

Son Dakika, Google'ın Pixel 2 XL Akıllı Telefonu Samsung Galaxy Note 8'e Çok BenziyorGoogle'ın, yeni Pixel 2 ve Pixel 2 XL akıllı telefonlar 4 Ekim'de duyurmaya hazırlanıyor ancak her iki telefon için belirtilen özelliklerin Perşembe günü Android yetkilisine bildiren bir kaynak tarafından sızdırıldığı belirtildi.

Android Authority raporundaki sızdırılan bilgilerin çoğunun sızdırıldığı veya söylentiye uğradığını açıkladı.

Birincisi, daha büyük olan Pixel 2 XL, Samsung Galaxy S8 ve Note 8 telefonlarına benzeyen kavisli bir ekrana sahip olacak.

Telefonun, aynı zamanda Galaxy telefonlarına benzer şekilde% 80-85 arasında bir ekran-vücut oranı olan dar çerçeveleri olduğu söyleniyor. Pixel 2 XL ekranı daha zengin renkler için geniş bir renk yelpazesine sahip olabilir.

Daha küçük olan Pixel 2'nin orijinal Pixel ile benzer bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor, bu da dar çerçevelerle kavisli bir ekrana sahip olmadığı anlamına geliyor ve geniş bir renk uyumu olmayacak.

Android Authority raporubu yeni ayrıntıların yanı sıra aşağıdakiler de dahil olmak üzere mevcut söylentilerin çoğunu doğruluyor:

Pixel 2 XL'de dörtlü-HD (QHD) 1440p ekran
Pixel 2'de tam HD (FHD) 1080p ekran
Her ikisi de güçlü Qualcomm Snapdragon 835 işlemci
Her ikisi de IP67'ye kadar suya dayanıklılık gösterecek (iPhone 8 benzeri)
3.5mm kulaklık jakı yok
Her iki telefonda da çift hoparlör
Her ikisinde de cihazları belirli uygulamalara çekmek için sıkıştırmanızı sağlayan "etkin kenar" özelliği olacak
Her iki telefon da 64GB ve 128GB depolama seçenekleriyle gelecek
Her iki telefonun tasarımı, renk seçenekleri ve fiyat etiketleri çok uzun zaman önce sızdırılmıştı.


Google'ın kendisi 4 Ekim'e kadar yeni Pixel 2 akıllı telefonlarını duyuruncaya dek kesin bilgiler olduğunu söylemek doğru değildir.

Son Dakika, Google'ın Pixel 2 XL Akıllı Telefonu Samsung Galaxy Note 8'e Çok Benziyor Son Dakika, Google'ın Pixel 2 XL Akıllı Telefonu Samsung Galaxy Note 8'e Çok Benziyor Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 28, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal