Yükleniyor...

English

Craig Federighi İle Yüz Kimliği Endişeleri Hakkında Görüşmeler

Apple Yüz tanıma Face ID
Apple'ın yeni Face ID özelliğinin nasıl işleyeceği ve özelliklerin yeni iPhone X'inde ne kadar etkili olacağı konusunda bazı spekülasyonlar yapıldı. Yazılım, geçen hafta Apple'ın iPhone etkinliğinde sahne alındıktan sonra geldi.

Apple'ın Craig Federighi yeni Face ID özelliğinden bahsetti ve yeni iPhone X piyasaya çıktığında insanların yazılımın ne olduğunu göreceğini söyledi.

Açıkçası, biz sadece müşterilerin nihayetinde bu konularda ele alacaklarını düşünüyoruz. Tıpkı Touch ID'de olduğu gibi, başlangıçta insanlar "Apple'da işe yaramayacağı ve bu özelliği kullanmayacağını" söylüyorlardı.
Şimdi herkes endişeli çünkü Touch ID olmadan nasıl olacağını hayal edemiyorlar. Face ID ile de aynı şeyi göreceğiz.

Apple'ın yeni iPhone X'i 27 Ekim'de ön sipariş için yükseliyor ve cihaz resmi olarak 3 Kasım 2017'de piyasaya sürülecek.

Craig Federighi İle Yüz Kimliği Endişeleri Hakkında Görüşmeler Craig Federighi İle Yüz Kimliği Endişeleri Hakkında Görüşmeler Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 18, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal