Yükleniyor...

LG, iPhone 9 için OLED Ekranı Tedarik EdecekDaha önce, Samsung'un 2018 iPhone 9 için OLED ekranlarının önemli bir tedarikçisi olacağının haberini almıştık. Şimdi, LG'nin de büyük bir tedarikçi olacağı görünüyor. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo'nun yayınladığı son bir rapora göre LG, önümüzdeki birkaç yıl içinde panellerin ana tedarikçilerinden biri olacak. Şirket ayrıca kendi OLED ekranları için çalıştığının söylentileri var.

Apple, bu nedenle arz riskini azaltmaya çalıştığı için LGD'nin OLED iPhone ekran işine 2018'de uyum sağlamaya kararlı olduğunu düşünüyor. LGD, 2018'de minimum başlangıç ​​penetrasyonu ile başlamış olmasına rağmen  hem Apple'ın hem de LGD'nin taahhüdüyle, LGD'nin süreç boyunca olgunlaşmasına ve istikrarlı bir şekilde arz payı elde etmesine yardımcı olacaktır 2019'dan itibaren. Bu, Apple'ın OLED fiyatları üzerindeki pazarlık gücünü sürekli olarak artıracaktır.

Bu yılki Apple'ın iPhone 8'i, OLED ekranlı ilk cihazları olacak, şirket ayrıca bu yıl LCD ekranlarla diğer iki iPhone'u (IPhone 7S ve 7S Plus ) başlatacak.  2018, Apple'ın tüm iPhone'ları için OLED ekranlar kullandığı ilk yıl olacak. Gelecek yıllarda iPhone 9'un hangi özelliklere sahip olacağı hakkında detaylar yok. Tüm söylentiler Eylül ayında başlayacak olan iPhone 8 ile ilgili. 

LG, iPhone 9 için OLED Ekranı Tedarik Edecek LG, iPhone 9 için OLED Ekranı Tedarik Edecek Reviewed by Yakup Topcu on Temmuz 31, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal