Yükleniyor...

Yeni iPhone Home butonunu 'sanal düğme' olarak çıkarması bekleniyor

ismitekno.com

Bir sonraki iPhone'un home butonunun tamamen 'sanal düğme' üzerine kurulacağını işaret ediyor.  Bu durum da İphone'un şimdiye kadar ki gelmiş olan tasarımının sona ereceği anlamına gelmektedir.

iPhone 8 olarak da bilinen bu yılın iPhone'unun 5.8 inç ekrana sahip olmasını bekliyor.

Önceki raporların belirttiği gibi, bir sonraki iPhone'un ekranı uçtan uca, Aynı fiziksel form faktöründen daha fazla ekran alanı anlamına gelen bir çerçeveden yoksun olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak bir home butonu bulunmaması nedeniyle,, Apple'ın mevcut iPhone modellerinde ortak olan TouchID parmak izi kilidine alternatif bazı gizemli alternatifler hazırladığını söylüyor. 

Aksi halde, bir sonraki iPhone'da beklenen yeni özellikler, enerji açısından verimli yüksek çözünürlüklü OLED ekranı, daha büyük bir pil ve kablosuz şarj gibi özellikler olabileceği kanaatindeyiz . Yeni iPhone çok aşırı bir fiyat etiketiyle gelmesine de şaşırmamak gerekiyor. Hazırlıklı olun...

Apple, bu yönde henüz bir açıklama yapmadı.

Yeni iPhone Home butonunu 'sanal düğme' olarak çıkarması bekleniyor Yeni iPhone Home butonunu 'sanal düğme' olarak çıkarması bekleniyor Reviewed by Yakup Topcu on 2/16/2017 09:06:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal