Yükleniyor...

Samsung LEVEL Box Slim Hayatımızdaki Yeri Ve Fiyatı

Akıllı telefonların seslerinden memnun değilmisiniz. O halde Samsung level box slim kafanıza göre. Ama henüz Türkiye'de bulunmayan bu ürün yabancı sitelerde satışa sunulmaktadır. Amazon gibi sitelerde yaklaşık olarak 46.80$ gibi bir fiyatla satışta.

Peki Samsung'un bu ürünü nasıl bir şey? Özellikleri nelerdir? Hadi hep beraber ineleyelim.Akıllı Aygıtlar için optimize edilmiş Premium Ses
Akıllı cihaz hoparlörünüzdeki sesten memnun değilseniz, Samsung LEVEL Box mini'yi düşünün. Samsung LEVEL Box mini, APT-X kod çözücüsünü destekler ve size akıcı cihazlar için optimize edilmiş olup, CD'ye benzeyen yüksek kaliteli stereo ses ve güçlü bir bas verir: müzik ve filmler için mükemmel.

ÇEŞİT ÇEŞİT RENK TERCİHİ
Samsung LEVEL Box mini, basit ve lüks bir metalik tasarım ile üretilmiştir ve çeşitli gelişmiş renkler sunar. Üstteki üç renkli LED düğmesi yalnızca Açma / Kapama düğmesi değil, pilin durumunu bir bakışta bildirmenizi sağlar.


UZUN SÜRE KULLANIM
Samsung LEVEL Box mini'nin kompakt ve ince tasarımı, istediğiniz herhangi bir yerden yüksek kalitede sesin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Tekrar şarj edilebilir bir batarya ile 25 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilir veya bekleme modunda 1000 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz; böylece müziğiniz gün boyunca kullanılabilir.

NFC BAĞLANTILI
Üründe NFC bağlantısı ile bağlantı sağlanabiliyor.


Samsung LEVEL Box Slim Hayatımızdaki Yeri Ve Fiyatı  Samsung LEVEL Box Slim Hayatımızdaki Yeri Ve Fiyatı Reviewed by İsmi Tekno on Ocak 08, 2017 Rating: 5
Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal