Kapat

2016 yılının teknik açıdan en iyi 5 oyunu

Anasayfa
Uncategorized 2016 yılının teknik açıdan en iyi 5 oyunu
2016 yılının teknik açıdan en iyi 5 oyunu

2016 yılı boyunca keyifle vakit geçirilen arasında oyunlar yer 

almaktadır. Bu makalemizde 1 yıl boyunca oynanan teknik açıdan en iyi 5 oyunu sizlerle buluşturuyoruz.

Oyunlarda bulunan grafiklerden gerçekçiliğe kadar mükemmel olan bu oyunlar Top 5 listemizde.

#1 Ratchet & Clank

Ratchet & Clank üç boyutlu bir platformdur.  shooter video oyunu tarafından geliştirilen Insomniac Games tarafından yayınlandı . oyun başlangıçta 2015 yılında PlayStation 4  için yayımlanması planlanan , ancak filme daha iyi bir pazarlama kampanyası ve oyun için ek lehçeye zaman vermek amacıyla Nisan 2016 yılında , filmde birlikte ertelenmişti.
 Ratchet & Clank eleştirmenler, özellikle genel oyun, görseller, silah, dünya tasarımı ve kontrolleri öven , üzerine olumlu eleştiriler aldı.
#2 Forza Horizon 3

Forza Horizon 3, Bir yarış video oyunu bir dünya Avustralya merkezli olan bir oyundur. Surfers Paradise , Byron Bay , Yarra Valley ve Outback ve bunun gibi yerleri içerir.Toplam  350 adet araba açılışda oyunculara sunuluyor. 
#3 Battlefield 1

Oyundaki makineli silahlar ve yakın dövüş silahları tamamen 1. Dünya Savaşı silahlarıdır. Oyunda sürülebilir ve binilebilir olarak, atlar, gemiler ve orta gelişmiş tanklar, uçaklar bulunmaktadır. Oyunda birçok dil seçeneği ve birçok I. Dünya savaşı ülkesi bulunmaktadır.
Oyun, önceki Battlefield oyunIarıyla aynı oyun motorunu (Frostbite 3) kullanılmış olmasına rağmen; EA‘nın Star Wars: Battlefront ‘la kullanılmaya başlayan yeni mekaniklerini kullanmaktadır. Aynı şekilde Battlefront’la oyun içi yazı tipi ve zeminlerdeki fazla benzerlik oyuncuların tepkisini çekmiştir. I. Dünya Savaşı’nın Anadolu coğrafyasında da geçmesi sebebiyle oyunda Türkçe dil desteği bulunmaktadır.
#4 Hitman

Hitman IO Interactive tarafından geliştirilen, bölümlerden oluşan, aksiyon-macera türünde gizliliğe dayalı video oyunu. Square Enix tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yayınlandı. Oyun Hitman serisinin altıncı oyunu olma özelliğini taşıyor.
# 5 Job Simulator ( İş Simulatörü)

İş Simülatörü: 2050 Arşivleri bir sanal gerçeklik video oyunu simülasyonu ve Owlchemy Labs tarafından yayınlandı. Microsoft Windows ve PlayStation 4 oyuncu gerçek dünya işlerine komik yaklaşımlar katmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir